قیمت پنجره دوجداره UPVC چقدر است ؟

به دلیل اینکه قیمت در و پنجره دوجداره به عوامل بسیار زیادی مانند ابعاد پنجره، تعداد آنها، نوع شیشه، یراق آلات مصرفی، نوع رنگ پروفیل ها، برند پروفیل ها و ... بستگی دارد. اعلام قیمت مشخص برای یک ابعاد بیان شده از سوی مصرف کننده امری غیر ممکن است و در صورتی که از سوی همکاران ما قیمت بر اساس صرفا ابعاد بیان شود کاملا نا معتبر است.

برای دریافت قیمت نهایی و مشاوره رایگان تخصصی خرید در و پنجره دوجداره یو پی وی سی UPVC همین الان با کارشناسان روماپن با شماره 02188084369 تماس بگیرید.

امکان تعویض پنجره قدیمی با پنجره دوجداره یو پی وی سی UPVC هست ؟
بله، یکی از مهمترین خدمات گروه صنعتی روماپن تعویض پنجره های قدیمی با پنجره های دوجداره یو پی وی سی بدون تخریب (و یا با کمترین تخریب – بسته به شرایط موجود است). تعویض پنجره های قدیمی آهنی و یا آلومینیومی با پنجره های دوجداره تنها یک روز زمان میبرد. برای مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت و شرایط کار با شماره تماس 02188084369 تماس بگیرید.
مدت زمان لازم برای نصب در و پنجره دوجداره چند روز است ؟
از زمان تایید سفارش توسط شما کارفرمای محترم و اندازه گیری دقیق توسط کارشناسان روماپن، حدود 12 روز کاری زمان می برد تا در و پنجره های شما آماده شود. به محض آماده شدن در و پنجره دوجداره شما عملیات نصب آن طی یک روز کاری انجام خواهد شد.
پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک ارزان تر است یا پنجره دوجداره یو پی وی سی ؟

همانطور که گفته شد قیمت پنجره های دوجداره چه یو پی وی سی و چه آلومینیومی ترمال بریک کاملا بسته به شرایط گوناگونی است.

با این حال برای مقایسه آنها باید بدانید که قیمت پنجره های دوجداره آلومینیومی ترمال بریک حدود 2 برابر پنجره های دوجداره یو پی وی سی UPVC است.

امکان نصب توری پلیسه بر روی پنجره های دوجداره آلومینیومی یا UPVC وجود دارد ؟

بله، امکان نصب انواع توری پلیسه بر روی تمامی محصولات گروه صنعتی روماپن اعم از در و پنجره های دوجداره یو پی وی سی و یا در و پنجره دوجداره آلومینیومی وجود دارد.

امکان سفارش پروفیل های پنجره های دوجداره به صورت رنگی هست ؟
بله ، تمامی پروفیل های مصرفی در گروه صنعتی روماپن قابلیت سفارش در تمامی رنگها با بالاترین کیفیت طبق کالیته رنگ رال آلمان وجود دارد. برای دریافت راهنمایی بیشتر با شماره 02188084369 تماس بگیرید.
آیا امکان سفارش شیشه های دوجداره ضدگلوله برای پنجره های دوجداره وجود دارد ؟
بله، امکان سفارش هرگونه شیشه دوجداره رنگی، ضد گلوله، لمینت، سکوریت و ... در گروه صنعتی روماپن وجود دارد.
آیا نصب در و پنجره های دوجداره توسط کارشناس متخصص انجام میشود ؟

بله، در گروه صنعتی روماپن تمامی محصولات تولیدی اعم از در و پنجره های دوجداره یو پی وی سی و آلومینیومی ترمال بریک توسط کارشناسان متخصص نصب و ضمانت میگردد.

سوالی دارید ؟
مشاوره رایگان تخصصی

همین الان تماس بگیرید !